#NurkowiePomagajmySobie

Chcielibyśmy zaprosić Was do akcji, która ma na celu zwrócenie uwagi na trudną sytuację i pomoc finansową Centrom/Bazom Nurkowym w Polsce w obliczu pandemii koronawirusa.
 

O co w tym chodzi?

Założenie akcji jest proste: organizujemy serię ciekawych prezentacji online podczas, których będą zbierane pieniądze na Was - Centra/Bazy Nurkowe w Polsce. Pierwsza z nich prowadzona przez wybitnych lekarzy związanych z medycyną nurkową odbędzie się już 9 maja.

Kto może przystąpić?


Musisz być centrum nurkowym dowolnej organizacji szkoleniowej z fizyczną lokalizacją szkoły/sklepu. Na ten moment mamy możliwość technicznej weryfikacji centrów zrzeszonych w PADI i SSI, ale pracujemy nad tym, żeby rozszerzyć to na inne organizacje. Założenie jest, żeby działać ponad podziałami dla dobra wszystkich zaangażowanych w szkoleniową działalność nurkową w Polsce. Prowadzenie akcji opiera się na wolontariacie – organizatorzy, prelegenci i inne osoby zaangażowane w akcje nie pobierają żadnego wynagrodzenia lub prowizji od wpłat uczestników wydarzenia. Pieniądze zbierane są na indywidualnych kontach poszczególnych uczestników akcji i to wy decydujecie na co je spożytkować. Akcja organizowana przez nurków dla nurków - #NurkowiePomagajmySobie

 

W jaki sposób mogę przystąpić?

 1. Utworzyć zbiórkę na rzecz swojego centrum na portalu zrzutka.pl o nazwie "Zbiórka w ramach akcji #nurkowiepomagajmysobie”:
 1. Wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie zawierające:
  1. Nazwę Twojego Centrum Nurkowego
  2. osobę kontaktową
  3. Adres URL strony z Twoją zbiórką
  4. Logo Twojego Centrum Nurkowego
  5. Kilka zdań tekstu opisującego Twoją działalność – tekst ten będzie wyświetlany pod Twoim logiem na stronie projektu
 2. Możesz też podać jedynie swoje konto do wpłaty, ale wtedy szansa na to, że Ciebie wesprą jest kilkukrotnie mniejsza.
 3. Po weryfikacji Twoja zbiórka będzie dodana do listy na stronie www.nurkowiepomagajmysobie.pl, która będzie udostępniana wszystkim uczestnikom spotkania.

Jak to będzie weryfikowane?

W tym momencie PADI, SSI, ale pracujemy, żeby docelowo dołączyło się więcej organizacji.

Jak mogę pomóc w zebraniu większej liczby pieniędzy?

Zaprosić jak największą liczbę swoich klientów/nurków do udziału w wydarzeniu i wpłacania na rzecz Twojego centrum.

Promować naszą akcję w Internecie poprzez udostępniania wydarzeń na profilu https://www.facebook.com/nurkowiepomagajmysobie

 

Z poważaniem,

Przemysław Kacprzak
Honorata Kacprzak
Michał Kosut