Nasze centrum istnieje na nurkowej mapie Katowic już ponad 20 lat.

W tym czasie wspólnie stworzyliśmy rodzinne centrum nurkowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Promujemy przede wszystkim nurkowanie rodzinne, zarówno na miejscu, w Polsce, jak również w cieplejszych destynacjach.  Jeżeli jednak pragniecie nurkować bardziej technicznie, to również odpowiednie miejsce dla Was. Dodatkowo każdy, kto ma ochotę zająć się nurkowaniem w sposób profesjonalny znajdzie tutaj miejsce, bo także od prawie dwudziestu lat zajmujemy się szkoleniem kadry nurkowej na wszystkie stopnie.

Naszym podstawowym celem było to, żeby po przekroczeniu progu naszej posesji każdy poczuł powiew wakacji. Udało nam się to na ponad 100%. Znajdziecie tutaj zawsze dostępny parking, latem dużo miejsca na zewnątrz do relaksu, wygodne pomieszczenia w centrum, gdzie poczęstujemy Was kawą i możemy omówić z Wami wasze szkolenie nurkowe, zaplanować wyjazdy. Posiadamy salon ze sprzętem do nurkowania, gdzie w wygodny sposób możecie mierzyć sprzęt, zamawiać, dobierać, próbować... żeby w końcu wyjść ze sprzętem w pełni skompletowanym i spełniającym Wasze oczekiwania. Oczywiście na miejscu działa profesjonalny serwis, od ręki też naładujecie butle, najprawdopodobniej najczystszym w Katowicach powietrzem. 

Jeżeli marzycie o nurkowaniu, jesteście nurkami, czy chcecie zrobić swoim najbliższym nurkowy prezent, to nasze centrum jest najlepszym miejscem, gdzie załatwicie wszystko w wygodny i bezproblemowy sposób. Czekamy na Was!